logo-MS-base

Zisťovanie záujmu rodičov o návštevu materskej školy po obnovení prevádzky od 1.6.2020

Aktualizácia (21.5.2020 o 21:25): Pôvodný článok dopĺňame o odkaz na rozhovor s predsedom Komisie školstva a viceprimátorom mesta Šamorín, PaedDr. Veresom na oficiálnej stránke mesta >>>

Vážení rodičia,

v súvislosti s plánovaným obnovením prevádzky materskej školy od 1.6.2020 v obmedzenom režime, sa na vás obraciame so žiadosťou o vyplnenie dotazníka, vyjadrujúceho váš záujem/nezáujem >>> o návštevu materskej škole vašimi deťmi po obnovení prevádzky.

Poskytnuté informácie nám umožnia optimalizovať prevádzku materskej školy v sťažených podmienkach.

Zisťovanie sa týka iba rodičov detí, ktoré aktuálne navštevujú materskú školu, a platí na obdobie od 1.6.2020 do konca aktuálneho školského roka 2019/2020, resp. do skončenia mimoriadnej situácie.

Prosíme všetkých našich rodičov, aby dotazník vo vlastnom záujme vyplnili v termíne do 22. mája 2020 vrátane.
(Dotazník bol deaktivovaný 25.5.2020 o 08:00 – rodičia ktorí ho nevyplnili, budú kontaktovaní telefonicky)

Všetky ďalšie informácie zverejníme hneď, ako budú k dispozícii.
Za spoluprácu ďakujeme.