rodicovske

Triedne rodičovské združenia v pondelok 13.9.2021 od 17:00

Vážení rodičia,

dňa 13.9.2021 (v pondelok) o 17.00 sa v jednotlivých triedach materskej školy uskutočnia rodičovské združenia.

Účasť rodičov je dôležitá – budú poskytnuté informácie o činnosti materskej školy, organizácii školského roka, aktivitách detí a tiež informácie o prevádzke školskej jedálne.

Súčasťou programu je schválenie príspevku rodičov na činnosť rodičovského združenia a voľba štatutára Rodičovského združenia pri MŠ, ktorý okrem iného zastupuje Rodičovské združenie v Slovenskej Rade Rodičovských združení, cez ktoré je možné materskej škole poskytovať príspevok vo forme 2% z dane.

Zatiaľ záujem o kandidatúru o túto funkciu prejavila p. Eva Hašková, ktorej charakteristiku si môžete pozrieť tu >>>.
Ďalší prípadní kandidáti sa môžu u riaditeľky MŠ hlásiť do štvrtka 9.9.2021 do 15:00.

Prosíme o Vašu účasť bez detí.