Menu

Plán podujatí v materskej škole na najbližšie obdobie

0 Komentárov


V nasledujúcom mesiaci čaká našu škôlku niekoľko podujatí – tradičný karneval, stretnutie rodičov predškolákov ale aj zábavno-poučné hudobné predstavenie.

Február 2020

  • Utorok 25.2  – v materskej škole sa v čase od 8:00 do 12:00 uskutoční tradičný karneval. Deti môžu byť v maskách oblečené už od rána. V prípade potreby zapožičania masky, informačné letáčiky sa nachádzajú v šatniach.
  • Utorok 25.2 – popoludní od 16.00 hod sa uskutoční rodičovské združenie pre rodičov predškolákov, tj. detí, ktoré do 31.8.2020 dovŕšia 6 rokov. Bude s účasťou špeciálneho pedagóga zo ZŠ, ktorý podá rodičom informácie k zápisu a nástupu do ZŠ. Z tohto dôvodu bude rodičovské združenie bez účasti detí.

Marec 2020

  • Piatok 20.3. – v dopoludňajších hodinách sa uskutoční hudobné divadielko „Ujo Ľubo“
  • Utorok 31.3. – z dôvodu osláv dňa učiteľov bude prevádzka materskej školy do 12:30, tj. ukončená obedom.

Podrobnosti o uvedených (a ďalších) podujatiach zverejníme včas na nástenkách a webovej stránke materskej školy.

Zväčšiť písmo
Kontrast