2% z dane môžete poukázať do 2. mája 2022

Dávame do vašej pozornosti, že 2% z dane môžete poukázať tento rok vybranému subjektu do pondelka 2. mája 2022, vrátane, doručením tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane za rok 2021 spolu s tlačivom Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov príslušnému daňovému úradu.

Ak sa rozhodnete venovať svoje 2% našej materskej škole, prostriedky budú efektívne využité pre zlepšenie výchovy a vzdelávania detí, vrátane interiéru a exteriéru materskej školy, tak ako sme uviedli v predchádzajúcom príspevku na túto tému (Venujte 2% z dane…>>>)

Vyplniteľné tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane za rok 2021“ s predvyplnenými údajmi našej materskej školy sa nachádza v časti Tlačivá.  Stiahnete ho tu >>>

Ďalšie informácie ako postupovať pri darovaní 2% z dane nájdete napríklad tu >>>

Vopred ďakujeme.