logo-MS-base

Prosba v súvislosti s nástupom detí do MŠ po celoplošnom testovaní 3. 11. 2020

V záujme ochrany zdravia detí aj zamestnancov materskej školy, prosíme rodičov a sprevádzajúce osoby , aby si v utorok 3.11.2020, resp. nasledujúce dni,  pri odovzdávaní dieťaťa triednej učiteľke pripravili k nahliadnutiu certifikát o negatívnom teste a podpísali prehlásenie o bezinfekčnosti (dostupné v MŠ alebo TU >>>).

Pre tieto účely bude postačujúci negatívny výsledok akéhokoľvek dostupného testu na COVID 19 (antigénový alebo PCR)

Týmto opatrením sa materská škola snaží ochrániť deti a a zabezpečiť ich bezpečný pobyt v kolektíve.

Rodič, ktorý nie je otestovaný, alebo bol testovaný pozitívne, by mal podľa aktuálne platných predpisov zostať doma v karanténe a platí preňho zákaz vychádzania na 10 dní, ktorý sa vzťahuje aj na jeho rodinných príslušníkov.

Ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.