2019-40-vyrocie

Materská škola Gazdovský rad oslavuje 40. výročie založenia

V roku 2019 slávi naša materská škola 40. výročie svojej existencie. Symbolicky, práve v tomto roku prešla jej budova rozsiahlou rekonštrukciou.

Kronika materskej školy má dva zväzky (1979 – 2002 a 2002 – dodnes). Je krásne zdobená a plná zaujímavých informácií, fotografií a ilustrácií. Ukazuje, ako sa za obdobie svojej existencie škola vyvíjala, menila, modernizovala.

Pozrite sa na kľúčové udalosti z jej 40 ročnej existencie, ako ich zachytila kronika materskej školy >>>

Pri tejto príležitosti sme z fotografií z kroniky pripravili aj samostatnú fotogalériu >>>*

Materská škola má za sebou 40 rokov existencie. Veríme, že úspešnej. Veríme tiež, že tohtoročné oslavy nášho výročia potešia všetkých kvalitou podujatí aspoň tak, ako tie pred 20. rokmi. Aby sme mali na čo spomínať nielen my, ale aj naše deti možno pri 50. alebo niektorom ďalšom výročí našej materskej školy.

_________________-

(* Z dôvodu ochrany práv osôb, fotogaléria je chránená heslom, ktoré je na vyžiadanie u triednych učiteliek)