MS-ihrisko 2019

Vďaka podpore rodičov materská škola neustále modernizuje vybavenie

Vďaka príspevkom z 2% z daní v minulých obdobiach a porozumeniu viacerých rodičov a ich zamestnávateľov sa našej materskej škole podarilo získať viacero projektov a finančných prostriedkov na modernizáciu a rozvoj infraštruktúry pre deti.

Vďaka tejto podpore bolo nedávno zrekonštruované pieskovisko na školskom dvore, pričom práce boli realizované rodičmi ako sponzorský dar.

Rovnako vďaka iniciatíve rodičov sme v minulom roku získali bicykle a odrážadlá a v tomto roku sme získali príspevok na interaktívnu tabuľu a didaktické programy.

Materská škola si spoluprácu s rodičmi vysoko cení. Veríme že aj takto získané prostriedky a pomôcky pomôžu plniť náš hlavný spoločný cieľ – venovať sa všestrannému rozvoju schopností deti a ich príprave pre úspešný štart do života.

Za všetky doterajšie a aj budúce formy podpory patrí všetkým naše poďakovanie.