Úspechy našich detí nás vždy potešia

S radosťou sme sa dozvedeli správu o úspechu Matúška Chmelka z triedy Včielok, v celoslovenskej súťaži pre deti materských a základných škôl, ktorú organizuje TJ Slávia Zákopčie.

Z listu výhercovi vyberáme: „Milý výherca,… sme nesmierne radi, že si nám zaslal svoju vymaľovanú súťažnú pohľadnicu a tým si preukázal, že svoj voľný čas vieš tráviť aj inak, ako len na mobile, či pred televíziou alebo počítačom. Výhercom sa stal každý, kto sa do súťaže zapojil a prostredníctvom maľovania si rozvíjal svoj talent. Na Teba sa usmialo navyše ešte aj šťastie a bol si spomedzi všetkých súťažiacich vyžrebovaný….

Úspechy našich detí nás vždy tešia, o to viac, že  konkurencia v tejto súťaži bola naozaj veľká. Zoznam výhercov >>>

Reprodukciu víťaznej kresby zverejníme dodatočne. Srdečne gratulujeme!