Pokyny pre prijímanie žiadostí o prijatie dieťaťa do MŠ v školskom roku 2021/2022

1. Rodič si stiahne a elektronicky vyplní predpísané tlačivo žiadosti o prijatie >>>
Žiadame rodičov aby nepoužívali iné tlačivá.

Tlačivo si stiahnite, otvorte v programe/ aplikácii Adobe Reader, vysvietené polia formulára sú vyplniteľné počítačom alebo v mobilnom telefóne. Po vyplnení súbor uložte.
(Program Adobe Reader alebo príslušnú aplkáciu Adobe si môžete stiahnuť tu >>> )

2. Potrebné je vyplniť úplne a pravdivo všetky polia žiadosti o prijatie, vrátane vyhlásenia rodiča – druhá strana prihlášky. Neúplne vyplnené žiadosti nebudú akceptované. Za správnosť a pravdivosť údajov zodpovedá rodič ktorý žiadosť podáva.

3. Žiadosť rodič odošle elektronicky prostredníctvom formulára na tejto stránke (nižšie). Formulár neslúži na kontaktovanie materskej školy ani na iný účel.

4. Vzhľadom k mimoriadnej situácii v súvislosti s ochorením COVID-19, odoslaním cez elektronický formulár sa žiadosť považuje za podpísanú. Nie je potrebné ju tlačiť, podpisovať ani skenovať.

5. V momente odoslania žiadosti sa potvrdenie od lekára o zdravotnom stave dieťaťa, ani iné prílohy nevyžadujú.

6. Následne na vyzvanie materskej školy, najneskôr do 15. júna 2021, doručí rodič riaditeľke materskej školy všetky vyžadované potvrdenia.

7. Ak do času vydávania rozhodnutia o prijatí dieťaťa  – najneskôr do 15.6. 2021 – zákonní zástupcovia dodatočne nepriložia potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa, dieťa bude prijaté len na adaptačný pobyt.

8. Do poľa priložiť súbor je možné vložiť LEN vyplnený formulár žiadosti (výlučne vo formáte pdf, veľkosť súboru je limitovaná na 300 kB).

9. Po odoslaní formulára obdrží rodič automatický potvrdzujúci e-mail z adresy web@msgazdovsky.sk, s kópiou odoslanej žiadosti o prijatie.

10. V prípade poskytnutia nepravdivých údajov môže byť dieťa z materskej školy počas adaptačného pobytu kedykoľvek vylúčené.

V prípade akýchkoľvek problémov, kontaktujte administrátora >>>

Elektronický formulár pre online odoslanie žiadosti o prijatie dieťaťa bol zastavený dňa 7. 5. 2021 o 17:15. Žiadosť nie je možné odoslať.