Oznámenie o konaní volieb do Rady školy 8.10.2020

Dňa 8.októbra 2020 sa uskutočnia voľby do Rady školy. Rada školy je poradným orgánom riaditeľky materskej školy, má 7 členov, z tohto počtu 3 sú zástupcovia rodičov a 1 zástupca zriaďovateľa.

V tejto súvislosti žiadame rodičov, ktorí majú záujem o aktívnu prácu v Rade, aby svoj záujem prejavili prostredníctvom kontaktného formulára najneskôr  v termíne do 6.10.2020 do 16:00 >>>

V zmysle platného štatútu, spolu s prejaveným záujmom je najneskôr do 6.10. 2020 do 16:00, potrebné doručiť písomný podpísaný súhlas s kandidatúrou do Rady školy riaditeľke materskej školy.

Následne bude spracovaný zoznam kandidátov a prebehnú voľby do Rady školy. S ohľadom na aktuálnu situáciu, budú realizované ako per rollam hlasovanie.

Podrobnosti o spôsobe realizácie volieb budú oznámené v priebehu budúceho týždňa pred samotným hlasovaním prostredníctvom webovej stránky a násteniek v materskej škole.