Danka a Janka

Čo sa ešte udialo v tomto školskom roku?

Materská škola má za sebou rušný školský rok. Napriek obmedzeniu prevádzky počas rekonštrukcie a sťahovaniu, nárastu počtu tried a počtu detí všetko zvládla aj vďaka obetavým zamestnancom a pochopeniu a spolupráci zo strany rodičov.

Uskutočnilo sa mnoho podujatí ktoré sú aspoň čiastočne zdokumentované, mnohé z nich aj na tejto stránke, ktorá bola tiež spustená až v druhej polovici tohto školského roka.

Niekoľko fotografií z ostatných podujatí školského roku prinášame preto v spoločnej fotogalérii Čo sa ešte udialo v šk. roku 2018-2019? >>>

Nájdete tu zopár záberov zo zimného korčuľovania, divadielka Danka a Janka, vystúpenia sokoliarov a rozlúčky najstarších detí so svojou škôlkou.*

_________________-

(* Z dôvodu ochrany práv osôb, fotogaléria je chránená heslom, ktoré je na vyžiadanie u triednych učiteliek. Heslo je identické s predchádzajúcim.)